درباره بیتا قاسمپور جهانگیر:

بیتا قاسمپورجهانگیر فعالیت حرفه ای خود را در حقوق مهاجرت به کانادا از سال 1998 زیر نظر وکلای کانادایی و بصورت غیر رسمی آغاز کرد. سپس در سال 2008 عضو سازمان قبلی کارشناسان مهاجرت کانادا بنام CSIC شد و در سال 2011 با روی کار آمدن سازمان ICCRC به عضویت رسمی این سازمان در آمد.
جهت مشاهده ی شماره عضویت و نام ایشان در وبسایت رسمی انجمن کارشناسان مهاجرت کانادا بنام سازمان ICCRC لطفاً به وبسایت این سازمان مراجعه کنید.

خانم جهانگیر سابقه ای طولانی در زمینه تدریس قانون مهاجرت کانادا در موسسات و سازمانهای غیر انتفاعی دارد. افتخار همکاری با وکلای برجسته کانادایی و مدرسین دانشگاههای حقوق کانادا را دارد. تحصیلات ایشان در مقطع PhD در دانشگاه مک گیل – مونتریال , در رشته زبانشناسی میباشد. به زبانهای فارسی- انگلیسی- فرانسه و آلمانی صحبت میکند و به زبان اردو آشنایی دارد. سالها به عنوان مترجم رسمی دادگاههای خانواده و نیز مهاجرت فعالیت داشته است. تاکنون بیش از صدها مقاله در خصوص قوانین مهاجرت و پناهندگی در جراید کانادایی نگاشته است. ایشان سخنران سمینارهای بسیاری در خصوص قوانین مهاجرت کانادا در کشورهای مختلف برای هموطنان ایرانی بوده است.

درباره شرکت مهاجرتی آریا:

شرکت خدمات مهاجرتی آریا  (Aria Immigration Services Inc)  شرکتی است کاملاً کانادایی که بر اساس مقررات دولت فدرال کانادا ثبت شده است. این شرکت زیر نظر خانم بیتا قاسمپور جهانگیر به منظور ارائه خدمات مهاجرتی و اقامتی مدیریت میشود.  شرکت آریا پایبند به قوانین سازمان ICCRC و اصول صحیح در قانون کار میباشد و برهمین اساس نیز توانسته است اعتبار خوبی را برای خود در صنعت مهاجرت بر جای گذارد.

شرکت مهاجرتی آریا نماینده ی Arton Capital  در ارائه ی برنامه های سرمایه گذاری کبک , اروپا و  آمریکا (EB-5 ) و غیره میباشد. این شرکت همچنین با وکلای برجسته ی آمریکایی در ارائه ی سایر برنامه های گرین کارت آمریکا تحت عنوان Employment Based  یا ویزای EB  آمریکا همکاری میکند.

فلسفه کاری شرکت مهاجرتی آریا:

شرکت خدمات مهاجرتی آریا پرونده هر متقاضی را بر اساس شرایط خاص آن در نظر میگیرد و بر همان اساس برنامه مهاجرتی مناسبی را در صورتیکه فرد متقاضی واجد شرایط باشد به وی معرفی میکند. پاسخ مشاوره های حقوقی بر اساس شرایط متقاضی و قوانین حاکم مهاجرتی ارائه میشود. متقاضیانی که واجد شرایط برای مهاجرت نباشند پاسخ آنها پس از مشاوره منفی خواهد بود.  این شرکت هرگز پرونده هایی که واجد شرایط برای مهاجرت نباشند را نمی پذیرد. دقت, سرعت, نظم, و پاسخ سریع به مکاتبات و درخواستهای موکلین از جمله مواردی است که در هنگام درخواست سرویسهای این شرکت ملاحظه خواهید کرد.  کلیه اطلاعات ارائه شده به ما بصورت محرمانه نزد این شرکت باقی میماند. تیم حقوقی این شرکت تمام تلاش خود را بکار میگیرند تا بهترین سرویس حقوقی را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

چرا شرکت مهاجرتی آریا را انتخاب کنیم؟

شرکت مهاجرتی آریا با بهره گیری از تجارب طولانی در عرصه مهاجرت به کانادا و کشورهای دیگر میتواند گزینه ای مناسب برای ارائه خدمات حقوقی به شما باشد. تجربه طولانی یک کارشناس حقوقی میتواند امنیت خاطری را برای  متقاضی فراهم کند و موفقیت پرونده او را تضمین کند. همچنین شرکت آریا کلیه متقاضیان را از روند پرونده شان آگاه میسازد. پیامهای متقاضیان و موکلین برای تماس با این شرکت بدون پاسخ نمیماند. اگر به دنبال صداقت کاری هستید تا بتوانید بهترین گزینه را برای مهاجرت انتخاب کنید میتوانید به ما اعتماد کنید. دستمزد حقوقی منصفانه این امکان را برای متقاضیان فراهم میسازد تا بتوانند با پرداخت هزینه ای مناسب  از تجارت یک کارشناس حرفه ای برای موفقیت پرونده خود بهره گیرند. شرکت آریا مبتکر روش “وکیل خود باشید” میباشد. در این روش با پرداخت هزینه ای کمتر از دستمزد حقوقی کامل به کارشناس میتوانید از اشکالات پرونده خود مطلع شوید و در بهبود آن ازما کمک بگیرید.  این شرکت همچنین خدمات پس از ورود به کانادا را در سریعترین زمان به تازه واردین به کانادا ارائه میدهد. خدمات خرید , اجاره و سرمایه گذاری در املاک تجاری و مسکونی و تهیه وام در تخصص ما میباشد.

 

درباره ما