درباره شرکت مهاجرتی آریا

امور مهاجرتی آریا یک شرکت ثبت شده رسمی در استان آنتاریو در کانادا میباشد. این شرکت از قوانین ثبت شرکتهای این استان پیروی میکند. این شرکت توسط بیتا قاسمپورجهانگیر تاسیس شده است و هدف آن کمک به متقاضیان در سراسر دنیا به منظور مهاجرت و دریافت ویزای کشور کانادا میباشد. بیتا فعالیت حرفه ای خود را در حقوق مهاجرت به کانادا از سال 1998 زیر نظر وکلای کانادایی و قبل از به عضویت در آمدن سازمانهای کارشناسان حرفه ای مهاجرت آغاز کرد. سپس در سال 2008 به عضویت رسمی سازمان کارشناسان مهاجرت کانادا که با نام قبلی CSIC شناخته میشد, درآمد . سپس در سال 2011  با روی کار آمدن سازمان ICCRC , بیتا همچنین به عضویت این سازمان در آمد و به فعالیت حرفه ای خود در زمینه مهاجرت ادامه داد. جهت مشاهده ی شماره عضویت و نام ایشان در وبسایت رسمی انجمن کارشناسان مهاجرت کانادا بنام سازمان ICCRC  لطفاً به وبسایت این سازمان مراجعه کنید.

بیتا سابقه ای طولانی در زمینه تدریس قانون مهاجرت کانادا در موسسات , سازمانهای غیر انتفاعی و نیز کالجهای مهاجرت کانادا دارد. وی همچنین افتخار همکاری با وکلای برجسته کانادایی و مدرسین دانشگاههای حقوق کانادا را دارد. تحصیلات ایشان در مقطع PhD در دانشگاه مک گیل – مونتریال , در رشته زبانشناسی میباشد. به زبانهای فارسی- انگلیسی- فرانسه و آلمانی صحبت میکند و به زبان اردو آشنایی دارد. سالها به عنوان مترجم رسمی دادگاههای رسمی کانادا فعالیت دارد. تاکنون بیش از صدها مقاله در خصوص قوانین مهاجرت و پناهندگی در جراید کانادایی نگاشته است. ایشان سخنران سمینارهای بسیاری در خصوص قوانین مهاجرت به کانادا در کشورهای مختلف برای هموطنان ایرانی بوده است.

بیتا همچنین فارغ التحصیل در رشته ی پارالیگال میباشد و عضو رسمی کانون وکلای استان آنتاریو میباشد. همکاری بیتا در سمت مترجم با پلیس کلانشهر تورنتو , کلینک های حقوقی آنتاریو, دادستانی آنتاریو, سازمان حمایت از کودکان, سازمان حمایت از قربانی- شاهد (بخش جنایی) و بسیاری از مراکز دولتی در رزومه حرفه ای – حقوقی ایشان  نگرشی متفاوت در حل مسایل حقوقی مهاجرت به وی اعطاء کرده است که در سطح بسیار حرفه ای قابل تشخیص میباشد.

بیتا همچنین دارای مجوز گواهی امضای معتبر در سراسر کانادا  Commissioner of Oathsمیباشد.

در چه دادگاههایی از شما دفاع میکنیم؟

خانم بیتا قاسمپور جهانگیر به عنوان کارشناس رسمی مهاجرت کانادا در دادگاهها, ارگانها و مراجع حقوقی زیر ازمنافع موکلین این سازمان مهاجرتی دفاع میکند:

دادگاه IAD یا دادگاه فرجام مربوط به مردودی درخواست های قیومیت همسر, والدین , فرزند و نیز مردودی درخواستهای مربوط به اقامت دایم PR Card renewal

دادگاه IRB یا دادگاه پناهندگی

اداره مرزی کانادا CBSA

اداره شهروندی کانادا

اداره نیروی کار کانادا

وزارت مهاجرت کانادا

مرکز نگهداری و بازداشتگاه موقت اتباع , مقیمان کانادا و پناهجویان

دادگاه رسیدگی مربوط به حکم اخراج از کانادا

Do you need professional legal assistance?